Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde Bulunduk
SOMET Zihinsel Gelişim Derneği Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş ve beraberindekiler Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
![](https://www.sometzihinsel.org/wp-content/uploads/2023/11/20231104_225900-1030x686.jpg)
![](https://www.sometzihinsel.org/wp-content/uploads/2023/11/20231104_225856-1030x686.jpg)
SOMET Zihinsel Gelişim Derneği Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Metintaş ve beraberindekiler Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Adres:
Sümer Mahallesi Sinem Sokak No:7 (Adnan Menderes Anaokulu Arkası) ESKİŞEHİR
Telefon: