SOMET’İN DÜKKANI AÇILDI

Bu dükkanda neler var neler ? Hepsi de zihin engelli kardeşlerimizin el emeği..

Sayfamızı-dükkanımızı sevgili Melike Metintaş kardeşimiz kurdu. Ona teşekkür ederiz.

alt

alt

Duvar süsleri…

alt

Takılar

alt

Tepsiler

alt

Bilezikler ve daha neler neler…

Peki bütün bunları nasıl temin edebilirsiniz:

Ana Sayfamızın ortasında yer alan SOMET’in DÜKKANI sekmesini ziyaret ediniz lütfen.

Almak istediğiniz ürün toplamı 100 TL’yi geçerse, her 100 TL için %10 indirim uygulanacaktır. Yani 100 TL’lik ödeme yaptığınızda 110 TL’lik sipariş verebilirsiniz, tabii 200 TL ödeme yaptığınızda da 220 TL’lik sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerin fiyatına KDV dahildir.

Sipariş edilen ürünlerin makbuzu elimize ulaştığında ürünler 10 gün içinde adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilecektir.

Ödeminizi, SOMET Zihinsel Gelişim Derneği’nin; İş Bankası, Eskişehir, Osmangazi Şubesi nezdindeki 4406 0171372 numaralı hesabına havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Havale/EFT makbuzunu doğrudan veya tarayıcıdan alarak guler.bas@gmail.com adresine mesaj ile gönderiniz. Mesajınızda ücretini ödediğiniz ürünlerin kod numaralı listesini de lütfen sırayla yazınız. Son olarak teslim edilecek isim ve adresi yazınız. Eğer telefonunuzu da yazarsanız ürünler kargoya teslim edildiğinde telefonla sizi bilgilendiririz.

100 TL altında siparişiniz olacaksa veya özel toplu sipariş verecekseniz  Şeniz Başakıncı 0533 492 14 96 veya Güler Baş Yılmaz 0505 658 54 46 numaralı telefonları arayabilirsiniz.